Лікувальна База

   Профіль санаторію – це, в першу чергу, гастроентерологічні і урологічні захворювання. Сприятливо також діє на пульманологічних хворих, тобто на хворих з легеневою патологією, хворих з вегетативними дистоніями, ендокринологічних хворих (цукровий діабет), гематологічних хворих ( залізодефіцитної анемії) та інші. В основі лікувально-оздоровчого лікування — звичайно ж, мінеральні води Східниці а саме:36

 Вода Нафтуся  яка сприятливо впливає на захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яної хвороби, при запальних процесах нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура, простатиту нирко кам’яних хвороб.
 Вода 2С  призначається хворим з захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки, панкреатитах, дискінезія жовчного міхура по гіпокінетичному типу. В першу чергу гастрити з підвищеною секретною функцією, дуоденіти, виразкових процесах в шлунку та дванадцятипалій кишці.
     Вода № 13 застосовується при гастритах з пониженою секретною функцією шлунка, дискінезія жовчного міхура по гіпокінетичному типу, при залізодефіцитних анеміях на основі гастритів з різко зниженою секретною функцією. Рекомендовано застосовувати дітям з відставанням фізичного розвитку.
На них побудовано: питне лікування, лікувальні ванни та душі, озокерит, грязелікування, кишкові зрошення, інгаляції, Перелік пре формованих лікувальних факторів, які використовуються в санаторій Смерічка:

Окремий зал лікувальної фізкультури15
Бювет мінеральних вод.
Кабінети підводного масажу
Циркулярний душ
Душ Шарко
Душ висхідний
Кабінет грязьових аплікацій
Озокеритопарафінове відділення
Ручний масаж
Функціональна діагностика
Кабінет електросну
Фізіотерапевтичне відділення
Кабінет інгаляції
Лабораторія
Кабінет кишкових промивань
Апарат електростимуляції
Кабінет комп’ютерної діагностики ортопедичної системи
Кабінет уролога
Кабінет терапевта
Кабінет гастроентеролога